Umíš pomoci? Naučíme první pomoc již děti v mateřských školách


Služby

Pořádáme charitativní sbírky, zájmové kroužky pro děti, zdravotnické kurzy pro dospělé, poskytujeme poradenství... Tento výčet je však jen zlomkem naší skutečné působnosti. Doufáme, že budete s nabídkou služeb spokojeni, jakékoli připomínky samozřejmě vítáme. Pro více informací nás navštivte osobně, nebo kontaktujte na uvedený telefon.


Poradenství

Svěřte se nám s jakýmkoli dotazem. Poradenství je velmi důležité nejen pro laiky. Neváhejte nás tedy navštívit v naší kanceláři s jakýmkoli problémem či dotazem. Náš pracovník  Vám ochotně odpoví a velmi ocení Váš zájem o naši činnost.

Dobrovolnictví

Máte chuť pomáhat? Staňte se jedním z našich dobrovolníků. Pomáhat můžete ve více formách, neustále hledáme pomocníky, kteří by nám pomohli při akcích, které pořádáme. Pokud chcete pomáhat naší organizaci, můžete nás podpořit finančním příspěvkem, jehož výše je pouze na Vašem uvážení, budeme velice rádi, když nás finančně podpoříte, jelikož je naše činnost zaměřena hlavně pro děti, které jsou naší budoucností. Číslo našeho účtu je uvedeno v kontaktech. Děkujeme